15″ x 30″ AMERICA250 Flag Hand Painted Metal Wall Art
Make a bold patriotic statement with this impressive limited edition, hand-painted metal wall art. At 15" x 30", the historic  American Flag design includes the AMERICA250 "250" emblem, crafted on heavy-duty 18-gauge steel with protective coating. Officially licensed America250 commemorative decor, 100% made in the USA.